Serwis okien w Mińsku Mazowieckim
Strona główna / Serwis okien w Mińsku Mazowieckim

ARTMIX PLUS - producent konstrukcji aluminiowych
Zaprasza do zapoznania się z ofertą

Wszystkie proponowane przez nas produkty wykonujemy pod indywidualny wymiar na podstawie wytycznych zleceniodawcy. Zapewniamy fachową obsługę oraz kompleksową realizację świadczonych usług, pomiar, pełną wycenę, jak również dostawę i profesjonalny montaż.
Wszystko po to, byście mogli Państwo otrzymać rozwiązania na miarę swoich oczekiwań.

Serwis okien w Mińsku Mazowieckim

Okucia drzwiowe

Okucia drzwiowe

Okucia okienne

Okucia okienne

Elementy dodatkowe

Elementy dodatkowe

stolarka aluminiowa mińsk mazowiecki

Zapraszamy do skorzystania z usług obejmujących serwis okien, szyb i drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Zajmujemy się naprawą elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Oferujemy szybkie rozpoznanie problemów oraz sprawną naprawę. Do serwisu używamy sprawdzonych produktów i narzędzi, które gwarantują bezpieczeństwo oraz trwałość wykonanych napraw. Doświadczenie w branży pozwala nam na wykonywanie nawet tych najbardziej skomplikowanych zleceń. Oferujemy konkurencyjne ceny i oraz fachowe doradztwo. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy i powierzonych zdań.

Dlaczego należy regularnie sprawdzać stan okien?

Cykliczny serwis okien oraz drzwi ma bardzo duże znaczenie w procesie utrzymania ciepła w pomieszczeniach. Regularne użytkowanie tych elementów wyposażenia wpływa na kondycję mechanizmów odpowiadających za ich działanie. Drugim czynnikiem rzutującym na funkcjonalność okien są warunki atmosferyczne. Pod ich wpływem konstrukcje zmieniają swój wygląd oraz szczelność. Cykliczny serwis okien i drzwi pozwala, więc na utrzymanie ich w dobrym stanie przez dłuższy okres. Rozszczelnione okna są niewygodne, zwłaszcza w okresie zimowym. Szybko wypuszczają powietrze i sprawiają, że całe ciepło gromadzone w budynku szybko uwalnia się. Prawidłowo wykonane usługi serwisowe gwarantują długotrwałość zabezpieczenia. Powierzenie usług serwisowych naszej profesjonalnej firmie zapewnia trwałość naprawy oraz bezpieczeństwo użytkowania okien i drzwi.

Oferta usług firmy Artmix Plus

Oferujemy pełny zakres serwisu i montażu stolarki okiennej i drzwiowej, w tym:

– serwis drzwi zewnętrznych ( metalowych, ALU, PCV, itp )
– serwis okien ( PCV, ALU, itp)
– przeróbki okien np. rozwierne na rozwierno-uchylne
– montaż dodatkowych elementów wyposażenia tj: zatrzaski balkonowe, klamki na przycisk bądź z kluczykiem, dociski między zawiasowe
– wymiana okuć, uszczelek
– wymiana szyb, szkła w oknach, drzwiach, balustradach, itp.
– montaż ( również z demontażem i obróbką ) drzwi, okien, parapetów
– regulacje okien – doszczelnianie
– regulacja, montaż i wymiana samozamykaczy i innych akcesoriów
– montaż nawiewników okiennych
– wykonujemy również inne nietypowe zlecenia

W naszej ofercie dostępne również akcesoria do okien i drzwi pochodzące od sprawdzonych dostawców, które gwarantują trwałość i długą eksploatację.

                                          Zachęcamy do współpracy wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola oraz urzędy.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych produktów oraz do odwiedzenia Nas na https://www.facebook.com/artmixpluskonstrukcjealuminiowe

Kontakt

ARTMIX PLUS - konstrukcje aluminiowe

Skontaktuj się z nami